CDR31BP1R6BCZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP1R6BCZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR31BP1R6BCZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.6PF 100V BP 0805
Fitxak: CDR31BP1R6BCZMAT.pdf
  • Mezua
CDR31BP1R6BCZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR31BP1R6BCZMAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 1.6PF 100V BP 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 304486 pcs Datuen fitxa CDR31BP1R6BCZMAT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak CDR31BP1R6BCZMAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 1.6pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1.6pF eskaerak General Purpose