BFC246807275
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246807275 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC246807275
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.7UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: BFC246807275.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
BFC246807275ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC246807275 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 2.7UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34426 pcs Datuen fitxa BFC246807275.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Series MKT468
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 222246807275
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 2.7µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 2.7µF