BFC238550822
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC238550822
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak: 1.BFC238550822.pdf2.BFC238550822.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1250 pcs
  • Mezua
BFC238550822ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC238550822 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106960 pcs Datuen fitxa 1.BFC238550822.pdf2.BFC238550822.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC 550V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) Series MKP385
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 222238550822
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 8200pF Film Capacitor 550V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 8200pF