BFC237895622
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC237895622
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: BFC237895622.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
450 pcs
  • Mezua
BFC237895622ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC237895622 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29284 pcs Datuen fitxa BFC237895622.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 600V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) Series MKP/MKP378
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 222237895622
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak Long Life Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 6200pF Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 6200pF