BFC237668274
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC237668274
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: BFC237668274.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
BFC237668274ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC237668274 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10634 pcs Datuen fitxa BFC237668274.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) Series KP/MMKP 376
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 222237668274
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.102" (28.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.27µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.27µF