BFC237547561
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC237547561
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 560PF 3.5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: BFC237547561.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
BFC237547561ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC237547561 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 560PF 3.5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89150 pcs Datuen fitxa BFC237547561.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 600V
tolerantzia ±3.5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Series KP/MKP 375
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 222237547561
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 560pF Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 560pF