BFC2373GL154MF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC2373GL154MF
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: BFC2373GL154MF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
BFC2373GL154MFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC2373GL154MF fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 167570 pcs Datuen fitxa BFC2373GL154MF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Series MKT373M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 2222373GL154MF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak Long Life Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF