BFC237138564
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC237138564
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.56UF 10% 63VDC RADIAL
Fitxak: 1.BFC237138564.pdf2.BFC237138564.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
BFC237138564ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC237138564 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 0.56UF 10% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107784 pcs Datuen fitxa 1.BFC237138564.pdf2.BFC237138564.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Series MKT371
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 222237138564
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.300" (7.62mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak Long Life Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.56µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.56µF