BFC2370EB563
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC2370EB563 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC2370EB563
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: BFC2370EB563.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
BFC2370EB563ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC2370EB563 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 517628 pcs Datuen fitxa BFC2370EB563.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) Series MKT370
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 2222370EB563
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Ezaugarriak Long Life Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.056µF Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.056µF