BFC236811684
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC236811684
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL
Fitxak: BFC236811684.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
BFC236811684ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC236811684 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75787 pcs Datuen fitxa BFC236811684.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.201" W (12.50mm x 5.10mm) Series MKT368
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 222236811684
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.555" (14.10mm)
Ezaugarriak Long Life Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.68µF