BAW75-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BAW75-TAP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAW75-TAP
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 25V 300MA DO35
Fitxak: BAW75-TAP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
BAW75-TAPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAW75-TAP fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE GEN PURP 25V 300MA DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4212067 pcs Datuen fitxa BAW75-TAP.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 30mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 25V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-35 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 4ns
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Beste izenak BAW75-TAP-ND
BAW75-TAPGITB
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 25V 300mA (DC) Through Hole DO-35 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 25V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 300mA (DC) Capacitance @ Vr, F 4pF @ 0V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BAW76_T50R
BAW76_T50R
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 75V 300MA DO35
Stockean: 4213 pcs
Deskarga: BAW76_T50R.pdf
RFQ
BAW62_T50R
BAW62_T50R
Stockean: 3104 pcs
Deskarga: BAW62_T50R.pdf
RFQ
BAW74
BAW74
deskribapena: DIODE ARRAY GP 50V 200MA SOT23-3
Deskarga: BAW74.pdf
BAW62_T50A
BAW62_T50A