ACASA2002E2002P100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ACASA2002E2002P100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACASA2002E2002P100
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206
Fitxak: ACASA2002E2002P100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ACASA2002E2002P100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACASA2002E2002P100 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 151658 pcs Datuen fitxa ACASA2002E2002P100.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0612 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Series ACA - Precision Erresistentzia-ratioa-Drift ±7.5 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.05% Erresistentzia (Ohms) 20k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Beste izenak ACASA-20K/20K-ETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 20k Ohm ±0.25% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals