A331M15X7RF5UAA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
A331M15X7RF5UAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A331M15X7RF5UAA
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R AXIAL
Fitxak: A331M15X7RF5UAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
A331M15X7RF5UAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A331M15X7RF5UAA fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2799832 pcs Datuen fitxa A331M15X7RF5UAA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm) Series A
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial kapazitantzia 330pF