601D337F250JS1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 601D337F250JS1
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 250V AXIAL
Fitxak: 601D337F250JS1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
31 pcs
  • Mezua
601D337F250JS1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 601D337F250JS1 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP ALUM 330UF 250V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2464 pcs Datuen fitxa 601D337F250JS1.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia -10%, +50%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia x 3.125" L (25.40mm x 79.38mm)
Series 601D Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.04A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.448A @ 1kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 328 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 328 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose