403CMQ080
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 403CMQ080
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 80V 200A TO244AB
Fitxak: 403CMQ080.pdf
  • Mezua
403CMQ080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 403CMQ080 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE MODULE 80V 200A TO244AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5987 pcs Datuen fitxa 403CMQ080.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 830mV @ 200A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-244AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-244AB Beste izenak *403CMQ080
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 200A Chassis Mount TO-244AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 6mA @ 80V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200A