400DMQ045
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 400DMQ045
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 45V 400A TO244AB
Fitxak: 400DMQ045.pdf
  • Mezua
400DMQ045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 400DMQ045 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE MODULE 45V 400A TO244AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5712 pcs Datuen fitxa 400DMQ045.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 730mV @ 400A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-244AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-244AB Beste izenak *400DMQ045
VS-400DMQ045
VS-400DMQ045-ND
VS400DMQ045
VS400DMQ045-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 45V 400A Chassis Mount TO-244AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20mA @ 45V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 400A