16CTQ080STRR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
16CTQ080STRR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16CTQ080STRR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Fitxak: 16CTQ080STRR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
16CTQ080STRRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16CTQ080STRR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5499 pcs Datuen fitxa 16CTQ080STRR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 720mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak VS-16CTQ080STRR
VS-16CTQ080STRR-ND
VS16CTQ080STRR
VS16CTQ080STRR-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 8A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 550µA @ 80V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 8A Oinarriaren zati kopurua 16CTQ080
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
16CTQ080
16CTQ080
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
Stockean: 4637 pcs
Deskarga: 16CTQ080.pdf
RFQ
16CTQ100-1
16CTQ100-1
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO262
Stockean: 5065 pcs
Deskarga: 16CTQ100-1.pdf
RFQ
16CTQ080STRL
16CTQ080STRL
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Deskarga: 16CTQ080STRL.pdf
16CTQ080S
16CTQ080S
Deskarga: 16CTQ080S.pdf
16CTQ060
16CTQ060
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Deskarga: 16CTQ060.pdf
16CTQ100STRR
16CTQ100STRR
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Deskarga: 16CTQ100STRR.pdf
16CT
16CT
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC/500VDC
Deskarga: 16CT.pdf
16CTQ100STRL
16CTQ100STRL
Deskarga: 16CTQ100STRL.pdf
16CTQ100
16CTQ100
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Deskarga: 16CTQ100.pdf
Deskarga: 16CTQ100.pdf
16CTQ100S
16CTQ100S
Deskarga: 16CTQ100S.pdf
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AB