ES60DS035
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60DS035 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ES60DS035
Fabrikatzaileak / Marka: EasyBraid Co.
Produktuaren Deskribapena KNIFE 3.50MM
Fitxak:
  • Mezua
ES60DS035ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ES60DS035 fabrikatzailea EasyBraid Co.
deskribapena KNIFE 3.50MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4188 pcs Datuen fitxa
Zabalera 0.140" (3.56mm) Tip - Idatzi Soldering
Tip - Forma Knife 45° Tip - Chip tamaina -
Tenperatura barrutia 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Series ES
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 0.630" (16.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.030" (0.76mm)