VLB260W-12
ERP PowerERP Power
ERP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLB260W-12
Fabrikatzaileak / Marka: ERP Power
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC
Fitxak: VLB260W-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
VLB260W-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLB260W-12 fabrikatzailea ERP Power
deskribapena LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1413 pcs Datuen fitxa VLB260W-12.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Sarrera (min) 120VAC
Tentsioa - Input (Max) 277VAC Mota Constant Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm) Series VLB260
balorazio IP66 Energia (Watts) 260W
Beste izenak 1800-1126
VLB260W-12-ND
Tenperatura operatiboa 90°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 93% dimming -
Deskribapen zehatza 21.67A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 21.67A