ESP040E-0800-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESP040E-0800-42
Fabrikatzaileak / Marka: ERP Power
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 800MA
Fitxak: ESP040E-0800-42.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
ESP040E-0800-42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESP040E-0800-42 fabrikatzailea ERP Power
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 800MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3170 pcs Datuen fitxa ESP040E-0800-42.pdf
pisu 0.489 lb (222g) Tentsioa - Irteera 28 ~ 42 V
Tentsioa - Sarrera (min) 220VAC Tentsioa - Input (Max) 240VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Series ESP balorazio IP64, NEMA 410
Energia (Watts) 34W Tenperatura operatiboa -30°C ~ 90°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, SCP
Eraginkortasuna 87% dimming Analog, ELV, Triac
Deskribapen zehatza 800mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 800mA
Homologazioak cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESP001
ESP001
fabrikatzaileak: Pimoroni
deskribapena: ESPRUINO PICO
Stockean: 3260 pcs
Deskarga: ESP001.pdf
RFQ
ESP040E-0850-42
ESP040E-0850-42
fabrikatzaileak: ERP Power
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 850MA
Stockean: 3434 pcs
Deskarga: ESP040E-0850-42.pdf
RFQ
ESP040W-0700-56
ESP040W-0700-56
fabrikatzaileak: ERP Power
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 40-56V 700MA
Deskarga: ESP040W-0700-56.pdf
ESP002
ESP002
fabrikatzaileak: Pimoroni
deskribapena: PUCK.JS
Deskarga: ESP002.pdf