ESM020W-0440-34
ERP PowerERP Power
ERP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESM020W-0440-34
Fabrikatzaileak / Marka: ERP Power
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 19-34V 440MA
Fitxak: ESM020W-0440-34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ESM020W-0440-34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESM020W-0440-34 fabrikatzailea ERP Power
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 19-34V 440MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2774 pcs Datuen fitxa ESM020W-0440-34.pdf
pisu 0.556 lb (252g) Tentsioa - Irteera 19 ~ 34 V
Tentsioa - Sarrera (min) 120VAC Tentsioa - Input (Max) 277VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Series ESM balorazio IP20, NEMA 410
Energia (Watts) 15W Beste izenak 1800-1040
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 90°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, SCP Eraginkortasuna 87%
dimming ELV, Triac Deskribapen zehatza 440mA 19 ~ 34 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 440mA Homologazioak cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB