B84771A0012A000
EPCOSEPCOS
B84771A0012A000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B84771A0012A000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FILTER POWER LINE
Fitxak: B84771A0012A000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B84771A0012A000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B84771A0012A000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FILTER POWER LINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10705 pcs Datuen fitxa B84771A0012A000.pdf
Tentsioa - UL - Tentsioa - IEC 250VAC/DC
Bukaera Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioak -
Series B84771 Panel lodiera -
Panela ebakitzeko neurriak Variable Size Packaging Bulk
Beste izenak 495-75268
B84771A 12A
B84771A12A
B84771A12A-ND
Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP40 Fuse Holder, Drawer -
Fuse No Iragazki mota Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Oraina - UL - Oraina - IEC 12A