B84143V0092R230
EPCOSEPCOS
B84143V0092R230 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B84143V0092R230
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 92A CHASSIS MOUNT
Fitxak: B84143V0092R230.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 49 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49 pcs
  • Mezua
B84143V0092R230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B84143V0092R230 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena LINE FILTER 92A CHASSIS MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49 pcs Datuen fitxa B84143V0092R230.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC - Tentsio-kalifikatutako AC (Fase-fasea) 520V
Tentsio-kalifikatutako AC (fasea / neutroa) 300V Tentsio-kalifikatutako AC -
Amaiera estiloa Terminal Block Series B84143
Beste izenak B84143V 92R230
B84143V92R230
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz Iragazki mota Three Phase (Delta)
Oraingo 92A konfigurazioa Single Stage