B84110A0000A010
EPCOSEPCOS
B84110A0000A010 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B84110A0000A010
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 1A TH
Fitxak: B84110A0000A010.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
165 pcs
330 pcs
660 pcs
1155 pcs
  • Mezua
B84110A0000A010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B84110A0000A010 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 1A TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7331 pcs Datuen fitxa B84110A0000A010.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 250V Tentsio-kalifikatutako AC 250V
Amaiera estiloa PC Pins Series B84110A
Beste izenak 495-2797
B84110A A 10
B84110A A 10
B84110A0000A010-ND
B84110AA10-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 10mH
Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz Iragazki mota Single Phase
Oraingo 1A konfigurazioa Single Stage