B82731M2112A030
EPCOSEPCOS
B82731M2112A030 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82731M2112A030
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CMC 10MH 1.1A 2LN TH
Fitxak: B82731M2112A030.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Mezua
B82731M2112A030ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82731M2112A030 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CMC 10MH 1.1A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47158 pcs Datuen fitxa B82731M2112A030.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm) Series B82731
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak 495-2760
B82731M2112A 30
B82731M2112A30
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 10mH @ 10kHz
Altuera (Max) 0.807" (20.50mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 400 mOhm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 400 mOhm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 1.1A