B82724B2501N001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82724B2501N001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CMC 100MH 500MA 2LN TH
Fitxak: B82724B2501N001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B82724B2501N001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82724B2501N001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CMC 100MH 500MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25494 pcs Datuen fitxa B82724B2501N001.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 1.323" L x 1.283" W (33.60mm x 32.60mm) Series B82724
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak B82724B2501N 1
B82724B2501N1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 100mH @ 10kHz
Altuera (Max) 0.984" (25.00mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.8 Ohm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2.8 Ohm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 500mA