B82722J2501N020
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82722J2501N020
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CMC 56MH 500MA 2LN TH
Fitxak: B82722J2501N020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
540 pcs
  • Mezua
B82722J2501N020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82722J2501N020 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CMC 56MH 500MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79619 pcs Datuen fitxa B82722J2501N020.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.917" L x 0.634" W (23.30mm x 16.10mm) Series B82722
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak B82722J2501N 20
B82722J2501N20
B82722J2501N20-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 56mH @ 10kHz
Altuera (Max) 1.000" (25.40mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 56mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2 Ohm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2 Ohm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 500mA