B82720H0015A028
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82720H0015A028
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CMC 28MH 400MA 2LN TH
Fitxak: B82720H0015A028.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
450 pcs
  • Mezua
B82720H0015A028ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82720H0015A028 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CMC 28MH 400MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74672 pcs Datuen fitxa B82720H0015A028.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 80V Tentsioaren balorazioa - AC 42V
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) Series B82720
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak B82720H 15A 28
B82720H15A28
B82720H15A28-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 28mH @ 10kHz
Altuera (Max) 0.551" (14.00mm) Iragazki mota Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 28mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.2 Ohm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1.2 Ohm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 400mA