B82559A4222A020
EPCOSEPCOS
B82559A4222A020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82559A4222A020
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.2 MOHM SMD
Fitxak: B82559A4222A020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
115 pcs
345 pcs
575 pcs
805 pcs
1150 pcs
  • Mezua
B82559A4222A020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82559A4222A020 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24441 pcs Datuen fitxa B82559A4222A020.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm)
estali Shielded Series ERU20
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 495-76069-2
B82559A4222A 20
B82559A4222A20
B82559A4222A20-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.2 mOhm Max
Uneko - Saturazioa 43A