B82559A0112A013
EPCOSEPCOS
B82559A0112A013 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82559A0112A013
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.1UH 20A 1.72 MOHM
Fitxak: B82559A0112A013.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
B82559A0112A013ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82559A0112A013 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 1.1UH 20A 1.72 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31707 pcs Datuen fitxa B82559A0112A013.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.421" W (13.00mm x 10.70mm)
estali Shielded Series ERU13
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 495-1860-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 1.1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.1µH Shielded Wirewound Inductor 20A 1.72 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.72 mOhm
Uneko balorazioa 20A Uneko - Saturazioa 20A