B82498F3391J000
EPCOSEPCOS
B82498F3391J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82498F3391J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390NH 210MA 1.6 OHM
Fitxak: B82498F3391J000.pdf
  • Mezua
B82498F3391J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82498F3391J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 390NH 210MA 1.6 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 319285 pcs Datuen fitxa B82498F3391J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio - Q @ Freq 40 @ 250MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82498F3391J
B82498F3391J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 390nH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 700MHz
Deskribapen zehatza 390nH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 1.6 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 210mA Uneko - Saturazioa -