B82498F3270G001
EPCOSEPCOS
B82498F3270G001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82498F3270G001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27NH 700MA 90 MOHM SMD
Fitxak: B82498F3270G001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
B82498F3270G001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82498F3270G001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 27NH 700MA 90 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 261191 pcs Datuen fitxa B82498F3270G001.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82498F3270G 1
B82498F3270G1
B82498F3270G1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 27nH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.5GHz
Deskribapen zehatza 27nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 90 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm Max
Uneko balorazioa 700mA Uneko - Saturazioa -