B82496C3820J000
EPCOSEPCOS
B82496C3820J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82496C3820J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82NH 220MA 1.5 OHM SMD
Fitxak: B82496C3820J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B82496C3820J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82496C3820J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 82NH 220MA 1.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 212342 pcs Datuen fitxa B82496C3820J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 14 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 495-1842-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 82nH
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 2GHz
Deskribapen zehatza 82nH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 1.5 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 220mA Uneko - Saturazioa -