B82472G6104M000
EPCOSEPCOS
B82472G6104M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82472G6104M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 670MA 390 MOHM
Fitxak: B82472G6104M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
B82472G6104M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82472G6104M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 100UH 670MA 390 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172810 pcs Datuen fitxa B82472G6104M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
estali Shielded Series B82472G6
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 495-5674-2
B82472G6104M
B82472G6104M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 100µH Shielded Wirewound Inductor 670mA 390 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 390 mOhm Max
Uneko balorazioa 670mA Uneko - Saturazioa 550mA