B82464P4224M000
EPCOSEPCOS
B82464P4224M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82464P4224M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 700MA 440 MOHM
Fitxak: B82464P4224M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Mezua
B82464P4224M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82464P4224M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 220UH 700MA 440 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71687 pcs Datuen fitxa B82464P4224M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
estali Shielded Series B82464P4
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 495-77083-2
B82464P4224M
B82464P4224M-ND
B82464P4224M000-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.189" (4.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 220µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 440 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 440 mOhm Max
Uneko balorazioa 700mA Uneko - Saturazioa 750mA