B82464G4821M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82464G4821M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 7.6A 7 MOHM SMD
Fitxak: B82464G4821M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
B82464G4821M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82464G4821M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 820NH 7.6A 7 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75496 pcs Datuen fitxa B82464G4821M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
estali Shielded Series B82464G4
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82464G4821M
B82464G4821M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 820nH Shielded Wirewound Inductor 7.6A 7 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 7 mOhm Max
Uneko balorazioa 7.6A Uneko - Saturazioa 10.3A