B82442T1563K050
EPCOSEPCOS
B82442T1563K050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82442T1563K050
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 600MA 679 MOHM
Fitxak: B82442T1563K050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
B82442T1563K050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82442T1563K050 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 56UH 600MA 679 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137342 pcs Datuen fitxa B82442T1563K050.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 2220 (5650 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82442T1563K 50
B82442T1563K50
B82442T1563K50-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm) Frekuentzia - Self Resonant 7.5MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 679 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 679 mOhm Max
Uneko balorazioa 600mA Uneko - Saturazioa 1.01A