B82442H1274J000
EPCOSEPCOS
B82442H1274J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82442H1274J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270UH 220MA 3.36 OHM
Fitxak: B82442H1274J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B82442H1274J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82442H1274J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 270UH 220MA 3.36 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163704 pcs Datuen fitxa B82442H1274J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 2220 (5650 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82442H1274J
B82442H1274J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 270µH
Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.6MHz
Deskribapen zehatza 270µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 3.36 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.36 Ohm Max
Uneko balorazioa 220mA Uneko - Saturazioa -