B82442A1274K000
EPCOSEPCOS
B82442A1274K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82442A1274K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270UH 155MA 3.36 OHM
Fitxak: B82442A1274K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B82442A1274K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82442A1274K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 270UH 155MA 3.36 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152240 pcs Datuen fitxa B82442A1274K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 2220 (5650 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82442A1274K
B82442A1274K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 270µH
Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.6MHz
Deskribapen zehatza 270µH Unshielded Wirewound Inductor 155mA 3.36 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.36 Ohm Max
Uneko balorazioa 155mA Uneko - Saturazioa -