B82442A1123K000
EPCOSEPCOS
B82442A1123K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82442A1123K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 630MA 200 MOHM
Fitxak: B82442A1123K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B82442A1123K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82442A1123K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 12UH 630MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154816 pcs Datuen fitxa B82442A1123K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 2220 (5650 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82442A1123K
B82442A1123K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 12µH
Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm) Frekuentzia - Self Resonant 17MHz
Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 200 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max
Uneko balorazioa 630mA Uneko - Saturazioa -