B82442A1103K000
EPCOSEPCOS
B82442A1103K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82442A1103K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 690MA 168 MOHM
Fitxak: B82442A1103K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
B82442A1103K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82442A1103K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 10UH 690MA 168 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117835 pcs Datuen fitxa B82442A1103K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 2220 (5650 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak 495-1770-2
B82442A1103K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm) Frekuentzia - Self Resonant 19MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 690mA 168 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 168 mOhm Max
Uneko balorazioa 690mA Uneko - Saturazioa -