B82432A1563J000
EPCOSEPCOS
B82432A1563J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82432A1563J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED INDUCT 56UH 200MA 2.5 OHM
Fitxak: B82432A1563J000.pdf
  • Mezua
B82432A1563J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82432A1563J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED INDUCT 56UH 200MA 2.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197414 pcs Datuen fitxa B82432A1563J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 (4532 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82432A1563J Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 9MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 2.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -