B82432A1224J000
EPCOSEPCOS
B82432A1224J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82432A1224J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED INDUCT 220UH 115MA 7.5 OHM
Fitxak: B82432A1224J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
B82432A1224J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82432A1224J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED INDUCT 220UH 115MA 7.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239526 pcs Datuen fitxa B82432A1224J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 (4532 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82432A1224J Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 4.6MHz
Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 7.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 7.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 115mA Uneko - Saturazioa -