B82422T1563K000
EPCOSEPCOS
B82422T1563K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82422T1563K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 60MA 8 OHM SMD
Fitxak: B82422T1563K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
B82422T1563K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82422T1563K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 56UH 60MA 8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 698002 pcs Datuen fitxa B82422T1563K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82422T1563K
B82422T1563K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Frekuentzia - Self Resonant 12MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 8 Ohm Max
Uneko balorazioa 60mA Uneko - Saturazioa -