B82422H1274K000
EPCOSEPCOS
B82422H1274K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82422H1274K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270UH SMD
Fitxak: B82422H1274K000.pdf
  • Mezua
B82422H1274K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82422H1274K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 270UH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4167 pcs Datuen fitxa B82422H1274K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82422H1274K
B82422H1274K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
induktantzia 270µH Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 270µH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD, J-Lead