B82422A1563K100
EPCOSEPCOS
B82422A1563K100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82422A1563K100
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD
Fitxak: B82422A1563K100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B82422A1563K100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82422A1563K100 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200700 pcs Datuen fitxa B82422A1563K100.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak 495-5642-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Frekuentzia - Self Resonant 9MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 6.75 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 6.75 Ohm Max
Uneko balorazioa 85mA Uneko - Saturazioa -