B82412A3120K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82412A3120K
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12NH 700MA 100 MOHM
Fitxak: B82412A3120K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
B82412A3120Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82412A3120K fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 12NH 700MA 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 313152 pcs Datuen fitxa B82412A3120K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 25 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak B82412A3120K000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10MHz induktantzia 12nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.5GHz
Deskribapen zehatza 12nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max
Uneko balorazioa 700mA Uneko - Saturazioa -