B82144F1473J000
EPCOSEPCOS
B82144F1473J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82144F1473J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED INDUCT 47UH 900MA 410 MOHM
Fitxak: B82144F1473J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
B82144F1473J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82144F1473J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED INDUCT 47UH 900MA 410 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 372399 pcs Datuen fitxa B82144F1473J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm) estali Unshielded
Series LBC balorazio -
Q @ Freq 40 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak B82144F1473J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 7MHz Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 410 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 410 mOhm Max Uneko balorazioa 900mA