B82144A2474J000
EPCOSEPCOS
B82144A2474J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82144A2474J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 280MA 2.5 OHM TH
Fitxak: B82144A2474J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
B82144A2474J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82144A2474J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 470UH 280MA 2.5 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 310448 pcs Datuen fitxa B82144A2474J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
estali Unshielded Series LBC
balorazio - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 495-5623-2
B82144A2474J
B82144A2474J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 1.5MHz
Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2.5 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 2.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 280mA Uneko - Saturazioa -