B82144A2332K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82144A2332K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.75A 130 MOHM
Fitxak: B82144A2332K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B82144A2332K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82144A2332K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.75A 130 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 394149 pcs Datuen fitxa B82144A2332K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
estali Unshielded Series LBC
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B82144A2332K
B82144A2332K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 120MHz
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 1.75A 130 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 130 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.75A Uneko - Saturazioa -